אין עדיין תגים.

חיפוש בבלוג לפי תגיות

ארגון חתונה

הצד שלו

עוד לא הספקתי לעכל את הצעת הנישואין וכבר מצאתי את עצמי צריך לקבל הרבה החלטות.

לא לקחתי בחשבון שאחרי שמציעים נישואין, יש גם שלב של תכנון חתונה...

אישתי התאפסה די מהר, ואני הלכתי אחריה...

במבט לאחור, אני יכול לומר שמכיוון שארגון חתונה כולל הרבה פרטים, כדאי לתכנן אותו כשלושה חודשים לפני האירוע כדי לעשות את הדברים רגוע, וכדי להבטיח שבאמת תקבלו את מה שאתם רוצים ולא נדרשתם לקבל החלטה תחת לחץ.

דבר נוסף, תכנון חתונה הוא תהליך מורט עצבים, ויש הרבה וויכוחים בדרך, לפעמים על שטויות. אם זה יקרה לכם, אל תיבהלו, זה קורה להרבה זוגות (זה קרה גם לנו). מה שחשוב לזכור הוא שחתונה היא חגיגה גדולה של שניכם, וכל הדברים הקטנים שמתווכחים עליהם בזמן ארגון החתונה, נעלמים ונשכחים...

Just Married בלוג למתחתנים

הצד שלה

אז ככה. אני יודעת שיש הרבה כלות שנרגשות רק מתכנון החתונה, בשבילי זה היה תיק מהתחלה, ובשנים הקרובות, לא נראה לי שאתכנן עוד אירועים...

אבל.. בכל זאת חתונה הוא אירוע משמעותי, אז זרמתי.

לפני שאתם מתחילים לתכנן, חשוב לדעתי שתבינו לעצמכם איך אתם רוצים שהיום הזה ייראה. זה נכון שרוב רובם של המתחתנים בוחרים בחתונה המסורתית – אולם, רב, שמלת כלה, מסיבה וכל השאר.

לא לכולם הפורמט הזה מתאים, וזה בסדר.

יש גם הרבה זוגות שאומרים במבט לאחור של כמה שנים, שהיו מוותרים על האירוע וחוסכים את הכסף...

אנחנו מאוד התלבטנו מה לעשות.

היה לנו ברור שאנחנו רוצים להתחתן, אבל בשלבים הראשונים לא הרגשנו (אני לא הרגשתי וליאור זרם איתי) שלמים עם הפורמט המסורתי.

מצד אחד היה לי קשה לדמיין את עצמי "כלה" עם כל המשתמע מכך וחיפשנו רעיונות אלטרנטיביים, ומצד שני לא רציתי לחיות עם התחושה שאולי פספסתי.

ויש גם את המשפחות. בשביל שתי המשפחות זו הייתה החתונה הראשונה, ונכון, חתונה היא אירוע של הזוג, אבל גם של המשפחה...

החלטנו להיות "כמו כולם", וכך נכנסנו היישר לתוך "תעשיית החתונות".

ארגון חתונה הוא פרויקט, וכך גם צריך לתכנן אותו. לשמחתי, חברותיי הטובות התחתנו לפניי וגם היו מאוד מאורגנות, כך שהשלבים של תכנון החתונה היו פשוטים.

הנושא החשוב ביותר לדעתי בתכנון חתונה הוא התקציב!

חתונה זו הוצאה ענקית.

לליאור ולי היה כלל ברזל והוא, שאנחנו מתחילים את החיים שלנו עם דף נקי, לא לוקחים הלוואות ולא נכנסים לחובות בשביל כמה שעות של אירוע.

אנחנו מסתדרים עם מה שיש ומשתדלים לחסוך עד כמה שניתן, במיוחד על שטויות.

זו גם ההמלצה שלי לכם, החיים האמיתיים מתחילים אחרי האירוע... תכננו אירוע בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם, מבלי לבנות על "מתנות האורחים".

#תכנוןחתונה #ארגוןחתונה