אין עדיין תגים.

חיפוש בבלוג לפי תגיות

הזמנה לחתונה

הצד שלו

קרן הודיעה לי שהיא מבחינתה מוותרת על הזמנות, אבל ההורים התעקשו (במיוחד ההורים שלי), אז איכשהו מצאתי את עצמי אחראי על זה, למרות שבסופו של דבר החזרתי את האחריות לעיצוב לקרן ואת האחריות להדפסה להורים שלי....

הצד שלה

במילה אחת – מיותר. בשתי מילים – בזבוז כסף.

כשאורחים מקבלים הזמנה לחתונה, במקרה הטוב הם זורקים את זה אחרי החתונה, ובמקרה הפחות טוב, הם זורקים את זה כמה דקות אחרי שקיבלו אותה..

הזוג וההורים שומרים לעצמם מזכרת, אבל בשביל זה חבל לדעתי להשקיע...

אני רציתי לבנות אתר אינטרנט קטן שיהיה במקום הזמנה לחתונה (זה במקרה גם המקצוע שלי בין השאר), אבל לא הספקתי להכין וגם ההורים התעקשו להדפיס הזמנות..

ניסיתי לשכנע את ההורים שלי לשלוח הזמנות בוואטס אפ, אבל בהתחלה הם לא התחברו לרעיון.

איכשהו דואר ישראל "פשט את הרגל" בדיוק לפני החתונה שלנו, וההזמנות שנשלחו בדואר בכלל לא הגיעו ליעד, אז הצעתי שוב את רעיון הוואטס אפ. אבא שלי התלהב ושלח ככה לכל החברים שלו.

אני יודעת שיש כל מיני דעות לגבי שליחת הזמנה בוואטס אפ – יש שאומרים שזה "לא מכובד" וכו'.. אני חושבת שהכל תלוי בסיטואציה. אם אתם לא מדברים חודשים עם האורחים ופתאום באמצע החיים שולחים הזמנה בוואטס אפ – זה מעליב.

אבל אם אתם מתקשרים או נפגשים ומזמינים באופן אישי – ורק את הפרטים הטכניים שולחים בוואטס אפ – כולם זורמים עם זה.. ואף אחד לא הבריז מהאירוע שלנו כי קיבל הזמנה בוואטס אפ.

ומה עם המבוגרים אתם בוודאי שואלים? אני רק יכולה לספר שכשנתתי לסבא החמוד שלי בן 96 הזמנה, הוא הסתכל עליי ואמר "בשביל מה אני צריך? גם ככה אתם לוקחים אותי לאירוע.." תכל'ס לא?

#צילוםחתונה